CEPTETEB Dijital Bankacılık Nedir?

Cepteteb uygulamasının tam olarak tanımına değinmeden önce bu uygulamanın dijital bankacılığın en popüler ve en yeni hali olduğu söylenebilir. İnternet ortamından basit bir şekilde halledebildiğiniz her şey gibi tüm bankacılık işlemlerini de hızlı, pratik ve kolay bir şekilde halledebilirsiniz. Cepteteb nedir sorusuna verilecek bir diğer yanıt ise, bütün bankacılık işlemlerini şubeye gitmenize gerek kalmadan, dilediğiniz zaman ve dilediğiniz yerden yapmanızı sağlayan bir uygulama olduğudur.

Şube olmadığından dolayı herhangi bir şekilde şube masrafı da bulunmamaktadır. Bu yüzden de sizlere gereksiz yere bir masraf çıkarmamaktadır. Böylece herkes tarafından kullanılabilir bir uygulamadır. Üstelik Cepteteb uygulamasını tercih ettiğinizde sizlere sunulacak çok sayıda imkânda mevcut durumdadır.

Tüm bunların yanı sıra Cepteteb, dijital bankacılık seçeneğini tercih ettiğiniz için sizlere her daim en etkili faiz oranlarını ve avantaj sağlayan kampanyaları sunmaktadır. Cepteteb nedir sorusu her geçen gün daha fazla ve daha geniş anlam kazanmaktadır aslında. Eğer ceptetebliyseniz sizlere en iyi faiz oranları sunulmaktadır. Üstelik şube masrafı olmadığından dolayı Cepteteb hesap işletim ücreti, TL üzerinden olan hesaplar arasında para transferi ücreti gibi herhangi bir masrafınız olmamaktadır.

Yani paranız her koşulda cebinizde kalacaktır. Bu nedenle tercih edilebilecek en etkili ve en avantajlı bankacılık alanıdır. Sizler de Cepteteb’i tercih ettiğiniz de tüm avantajlardan ve en iyi faiz oranlarından faydalanabilirsiniz.

Otomatik yanıtlar verilen sesli yanıt sistemi değil, sizleri anlayabilecek canlı bir müşteri danışmanı her insanın tercih ettiği bir seçenektir. Bu seçeneklerin yer aldığı Cepteteb Destek Merkezine ulaşmak ise son derece kolaydır. 7 gün 24 saat hizmet sunan bu merkeze sizler de ulaşarak çözüm alabilirsiniz. Cepteteb nedir derseniz eğer, kredi kartıyla cüzdanınızda birden fazla kart taşımanıza gerek olmadan pek çok avantajı tek kartta toplayabileceğiniz bir uygulama olduğu söylenebilir.

Avantajlarınızı kendiniz belirleyebilir ve diğer bankalara gerek duymadan Cepteteb ile bütün gereksinimlerinize cevap bulabilirsiniz. Dijital bankacılık alanının en yeni şekliyle oturduğunuz yerden bütün bankacılık işlemlerinizi çok daha hızlı ve çok daha kolay bir şekilde halledebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git